Schooluren & Kalender

Schooluren

In onderstaande tabel kan je de schooluren terugvinden, evenals de momenten waarop er voor-en naschoolse opvang voorzien wordt (tegen betaling), wanneer er speelplaatstoezicht is en wanneer de speeltijden vallen.

Voorschoolse opvang tegen betaling
07u00 - 8u30
Speelplaatstoezicht
08u30 - 08u50

Maandag

Les
08u50 - 10u30
Speeltijd
10u30 - 10u45
Les
10u45 - 12u25
Middag
12u25 - 13u25
Les
13u25 - 15u15

Dinsdag

Les
08u50 - 10u30
Speeltijd
10u30 - 10u45
Les
10u45 - 12u25
Middag
12u25 - 13u25
Les
13u25 - 15u15

Woensdag

Les
08u50 - 10u30
Speeltijd
10u30 - 10u45
Les
10u45 - 11u45

Donderdag

Les
08u50 - 10u30
Speeltijd
10u30 - 10u45
Les
10u45 - 12u25
Middag
12u25 - 13u25
Les
13u25 - 15u15

Vrijdag

Les
08u50 - 10u30
Speeltijd
10u30 - 10u45
Les
10u45 - 12u25
Middag
12u25 - 13u25
Les
13u25 - 15u15
Speelplaatstoezicht
15u15 - 15u30
Naschoolse opvang tegen betaling
15u30 - 18u00
Toezicht
11u45-12u00
Opvang tegen betaling
12u00 - 18u00
Speelplaatstoezicht
15u15 - 15u30
Naschoolse opvang tegen betaling
15u30 - 18u00

Jaarkalender 2019-2020

We geven hier kort overzicht van de belangrijkste activiteiten of lesvrije dagen. De volledige kalender kan u binnenkort downloaden.

September

dinsdag 10 sept.

Toneel "Haar"

Eerste kleuterklas & instapklas
GC Tentakel

donderdag 12 sept.

Bib

Alle klassen van het lager onderwijs + de derde kleuterklas gaat naar de Bib!

vrijdag 13 sept.

Veldloop

Loopwedstrijd op de Basvelden in Zonhoven. 

vrijdag 20 sept.

Landing

Podiummoment voor ouders
(14u15 - 15u00)

vrijdag 27 sept.

Lotjeswandeling

Derde kleuterklas

maandag 30 sept.

LESVRIJE DAG

Pedagogische studiedag

Oktober

dinsdag 1 okt.

Lancering

Nieuwe opdrachten 
(9u00 - 9u15)

donderdag 10 okt.

Bib

Alle klassen van het lager onderwijs + de derde kleuterklas gaat naar de Bib!

vrijdag 18 okt.

Landing

Podiummoment voor ouders
(14u15 - 15u00)

dinsdag 22 okt.

Droomtoneel

Namiddag krijgen we bezoek van het droomtheater. Voor de hele school.

dinsdag 22 okt.

Ouderavond

Ouderavond + rapport
(17u00 - 20u00)

maandag 28 oktober

HERFSTVERLOF

start herfstverlof

November

maandag 4 november

Lancering

Nieuwe opdrachten 
(9u00 - 9u15)

donderdag 7 nov.

Alles met de bal

Sportvoormiddag voor het 3de en 4de leerjaar.

maandag 11 nov.

LESVRIJE DAG

Wapenstilstand

donderdag 14 nov.

Bib

Alle klassen van het lager onderwijs + de derde kleuterklas gaat naar de Bib!

vrijdag 15 november

Familiefeest

Namiddag Kosmosfamiliefeest!

donderdag 21 nov.

Finale FLL (L5&6)

Finaledag First Lego League 
PXL Hasselt

vrijdag 22 nov.

Landing

Podiummoment voor ouders
(14u15 - 15u00)

maandag 25 nov

Boekenbeestenspel

Spel in de bib voor het 3de leerjaar. 

December

maandag 2 dec.

Lancering

Nieuwe opdrachten 
(9u00 - 9u15)

woe 4 nov.

Sintfeest

Sint & Piet komen op bezoek!

donderdag 12 dec.

Bib

Alle klassen van het lager onderwijs + de derde kleuterklas gaat naar de Bib!

vrijdag 13 dec

Wintermarkt

vrijdag 20 dec

Landing

Podiummoment voor ouders
(14u15 - 15u00)

maandag 23 dec

KERSTVAKANTIE

Vakantie tot 5 januari

Januari

maandag 6 jan.

Lancering

Nieuwe opdrachten 
(9u00 - 9u15)

vrijdag 10 jan

Zwemmen

Zwemles voor de leerlingen van het eerste tot het 4de leerjaar.

vrijdag 17 jan

Zwemmen

Zwemles voor de leerlingen van het eerste tot het 4de leerjaar.

donderdag 23 jan.

Bib

Alle klassen van het lager onderwijs + de derde kleuterklas gaat naar de Bib!

maandag 20 jan.

Technopolis on tour

Theatervoorstelling van Technopolis voor onze kleuters (CC Muze)

vrijdag 24 jan.

Zwemmen

Zwemles voor de leerlingen van het eerste tot het 4de leerjaar.

vrijdag 24 jan.

Landing

Podiummoment voor ouders
(14u15 - 15u00)

vrijdag 31 jan

LESVRIJE DAG

Facultatieve vrije dag